Bondex Süngerpan

Bondex Süngerpan

Yüksek frekanslı seslerin izole edilmesi gereken mekanlarda bondex süngerpan kullanılmaktadır. Arasına epdm ses bariyeri konularak çok güçlü bir ses yalıtımı sağlanmaktadır. Süngerpanın hammaddesi poliüretan maddesidir. Sünger parçacıklarının tekrardan sıkı ve yoğun bir şekilde birleşmesinden meydana gelmektedir. Çok yüksek yoğunluğa sahiptir. Tavan, duvar ve zemin ses izolasyon uygulamalarında kullanılabilmektedir. 10 mm ve 70 mm arası kalınlıklarda, 110 dns ve 180 dns arası yoğunluklarda üretilmektedir.

Bondex süngerBondeks sünger

Süngerpan yanmazlık özelliğine sahiptir. Yanmazlık özelliğinin olması büyük önem taşımaktadır. Yüksek frekanslı seslerin kontrol altına alınması amacıyla mekanlara uygulanmaktadır. Ses geçişlerinin en aza indirilmesi için uygulanmaktadır. Epdm ses bariyeri ile birlikte kullanılabilmektedir. Üstün ses yalıtım performansına sahiptir. Akustik çözüm sunmaktadır. Oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Ateşe maruz kalırsa yanmaz ve alevlerin büyümesine engel olur. Katlar arası ses geçişlerinin engellenmesi amacıyla zemine epdm ses bariyeri ile birlikte uygulanabilmektedir.

Bondex süngerpanSes kesici sünger

Süngerpan üst katınıza giden seslerin engellenmesi amacıyla tavan ses izolasyon uygulamasında da kullanılabilmektedir. Duvarlar arası ses geçişlerinin engellenmesi için duvar ses izolasyonu için de duvarlara kaplanabilmektedir. Makine dairesi, piyano odası, bateri odası, tekne motor kabini, hastane EMAR odası, asansör dairesi, jeneratör odası, kompresör odası, hidrofor odası, kazan dairesi, müzik odası, ses kayıt odası, stüdyo, sinema salonu, ev sinema odası, konferans salonu, toplantı salonu, fuarlar gibi ve benzeri mekanlarda kullanılabilmeketdir. Çok geniş kullanım alanına sahiptir.

Ankara bondex süngerpanAnkara bondeks sünger

Süngerpanın uygulaması gayet basittir. Solid yapıştırıcı duvara bir rulo yardımıyla sürüldükten sonra süngerpan yapıştırılmaktadır. Yapıştırma işlemibittikten sonra üstüne alçıpan çekilebilir. Bariyerli süngerpan % 80 e kadar ses izolasyonu sağlayabilmektedir. Tavan, zemin ve duvar ses izolasyon uygulamalarının hepsinde kullanılabilmektedir. Ses izolasyonunda üstün performansa sahiptir. Nemden etkilenmez, küf tutmaz, rutubetten etkilenmez, yanmaz ve çok dayanıklı bir malzemedir.

Bondex sünger uygulamasıBondex sünger fiyatları ankara

ÖZELLİKLER

  • Yanmazlık özelliğine sahiptir.
  • Küf tutmaz ve nemden etkilenmez.
  • Yoğunlukları 110 dns - 180 dns arasıdır.
  • Kalınlıkları 10 mm - 70 mm arasıdır.
  • Üstün ses yalıtım performansı sağlamaktadır.
  • Epdm ağır ses bariyeri ile birlikte kullanılabilmektedir.
  • Ses yalıtımı yanında ısı yalıtımınada katkı sağlamaktadır.
  • ISO kalite belgesi mevcuttur.
  • Yanmazlık sertifikası mevcuttur.
  • Uygulaması basittir ve solid yapıştırıcı ile yapılmaktadır.

Ankara Zemin Kauçuk Levha

Zemin ses izolasyon uygulamalarında kullanılan kauçuk levha katlar arası ses geçişlerinin engellenmesi amacıyla parke altına, şap altına yada direk zemin altına serilerek kullanılmaktadır. Değişik yoğunluklarda ve kalınlıklarda üretilmektedir. Yüksek yoğunluk ve kalınlıkta olanı kullanıldığında yüksek ses yalıtım performansı sağlar. Zeminde titreşim yada darbe kaynaklı sesler oluşabilmektedir. Bu seslerin engellenmesi için zemin kauçuk levha uygulanabilir.

zemin kauçuk levha

Ankara Bondeks Süngerpan

bondex süngerpan

Yüksek frekanslı seslerin izole edilmesi gereken mekanlarda bondex süngerpan kullanılmaktadır. Arasına epdm ses bariyeri konularak çok güçlü bir ses yalıtımı sağlanmaktadır. Süngerpanın hammaddesi poliüretan maddesidir. Sünger parçacıklarının tekrardan sıkı ve yoğun bir şekilde birleşmesinden meydana gelmektedir. Çok yüksek yoğunluğa sahiptir. Tavan, duvar ve zemin ses izolasyon uygulamalarında kullanılabilmektedir. 10 mm ve 70 mm arası kalınlıklarda, 110 dns ve 180 dns arası yoğunluklarda üretilmektedir.

Ankara Epdm Ağır Ses Bariyeri

epdm ses bariyeri

Epdm ses bariyeri tavan, zemin ve duvar ses izolasyon uygulamalarında kullanılan ses kesici özellikte bir malzemedir. Ses izolasyon uygulamalarında yüksek performans sağlamaktadır. Zemine direk serilebilerek katlar arası ses geçişlerinin engellenmesi amacıyla kullanılabilmektedir. İki akustik sünger ve ses yalıtım süngerleri arasına konularak kullanılabilmektedir. Güçlü seslerin izole edilmesi gereken mekanlarda kullanılmaktadır.

Ankara Ses İzolasyonu - Ses İzolasyon Firması - Ses İzolasyon Malzemeleri - Ses İzolasyon Süngerleri - Jeneratör Kabini Ses İzolasyonu - Makine Dairesi Ses İzolasyonu - Chiller Ses İzolasyonu - Kompresör Odası Ses İzolasyonu - Hidrofor Odası Ses İzolasyonu - Asansör Dairesi Ses İzolasyonu - Ses Yalıtım Süngerleri  - Akustik İzolasyon Süngerleri - Ses Kesici Bondeks Sünger - Bariyerli Akustik Yanmaz Sünger - Epdm Ağır Ses Bariyeri - Heraklite Ahşap Yünü -Vibrayon Kesici Kauçuk - Şap Altı Kauçuk Levha - Titreşim Kesici Kauçuk - Rebonded Bondeks Süngerpan - Komşu Duvarlarda Ses İzolasyonu - İki Duvar Arası Ses İzolasyonu - Ses İzolasyonu Nasıl Yapılır? - Ses İzolasyonunda Kullanılan Malzemeler - Ses Kesici Sünger Yapıştırıcısı - Ses İzolasyonu Uygulama Fiyatları - İzolasyon Çözümleri - Ankarada Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır - Ses İzolasyonu Uygulama Alanları - Akustik İzolasyon Sistemleri - Çimento Esaslı Heraklite Panel - Heraklite Duvar Levhası - Tekne Motoru Ses İzolasyonu - Ses Kesici İzolasyon Malzemeleri  - Müzik Odası Ses İzolasyonu - Toplantı Odası Ses İzolasyonu - Stüdyo Odası Ses İzolasyonu - Ofis Odası Ses İzolasyonu -Sinema Salonu Ses İzolasyonu -Home Cinema Ses İzolasyonu - Mr. Odası Ses İzolasyonu - Ses İzolasyon Uygulama Teknikleri - Ses Yalıtımı Uygulama Firması - Ankara Ses İzolasyon Firması - Ankarada Ses İzolasyonu Yapan Firma  - Akustik İzolasyon Süngerleri - Akustik Ses Kesici Malzemeler - Ses İzolasyon Teknik Çözümleri