Epdm Ses Bariyeri

Epdm Ses Bariyeri

Epdm ses bariyeri tavan, zemin ve duvar ses izolasyon uygulamalarında kullanılan ses kesici özellikte bir malzemedir. Ses izolasyon uygulamalarında yüksek performans sağlamaktadır. Zemine direk serilebilerek katlar arası ses geçişlerinin engellenmesi amacıyla kullanılabilmektedir. İki akustik sünger ve ses yalıtım süngerleri arasına konularak kullanılabilmektedir. Güçlü seslerin izole edilmesi gereken mekanlarda kullanılmaktadır.

Epdm ses bariyeriEpdm kauçuk ses bariyeri

Ses izolasyonunda kullanılan ve güçlü seslerin izole edilmesi amacıyla kullanılan epdm ses bariyeri mükemmel bir ses yalıtımı sağlamaktadır. Özellikle inşaat sektöründe çok sık bir şekilde kullanılmaktadır. Yüksek frekanslı seslerin yalıtılabilmesi amacıyla ses yalıtım süngerleri ile birlikte duvara uygulanabilmektedir. Günümüzde epdm ses bariyeri otomotiv sektöründe de sık sık kullanılmaya başlanmıştır.

Ağır ses kesici bariyerAğır ses yalıtım bariyeri

Epdm ses bariyeri farklı yoğunluk ve kalınlıklarda üretilebilmektedir. Ses yalıtım süngerlerinin tek başına yetersiz kaldığı mekanlarda güçlü seslerin izole edilmesi amacıyla süngerler ile birlikte uygulanabilmektedir. Yüksek kalınlık ve yoğunlukta olanı kullanılırsa güçlü bir ses izolasyonu sağlanmış olur.

Epdm ses bariyeri ankaraAğır kurşun bariyer

Uygulaması solid yapıştırıcı ile yapılmaktadır. Gürültünün yoğun olduğu mekanlarda kullanılmaktadır. Üstün ses yalıtım performansı ve akustik çözüm sunmaktadır. Yanmaz özellikte bir ses bariyeridir. Ses kesicilik özelliğine sahiptir. Bir çok mekanda ve alanda ses geçişlerinin engellenmesi gereken her yerde kullanılabilmektedir.

Ankara epdm ses bariyeriEpdm ses bariyeri uygulaması

ÖZELLİKLER

  • Yüksek akustik performansa sahiptir.
  • Birinci sınıf kalitede dayanıklı bir malzemedir.
  • Plaka ve şerit olarak kullanılabilmektedir.
  • Yüksek ses izolasyon performansı sağlamaktadır.
  • Ses bariyer karaktesitiği STC-26 ya kadar çıkabilir.
  • İstenilen kalınlık ve boyutlarda üretilebilmektedir.
  • Daha iyi bir yalıtım için poliester NW lamine edilir.
  • Rulo yada plaka olarak temin edilebilmektedir.

Ankara Zemin Kauçuk Levha

Zemin ses izolasyon uygulamalarında kullanılan kauçuk levha katlar arası ses geçişlerinin engellenmesi amacıyla parke altına, şap altına yada direk zemin altına serilerek kullanılmaktadır. Değişik yoğunluklarda ve kalınlıklarda üretilmektedir. Yüksek yoğunluk ve kalınlıkta olanı kullanıldığında yüksek ses yalıtım performansı sağlar. Zeminde titreşim yada darbe kaynaklı sesler oluşabilmektedir. Bu seslerin engellenmesi için zemin kauçuk levha uygulanabilir.

zemin kauçuk levha

Ankara Bondeks Süngerpan

bondex süngerpan

Yüksek frekanslı seslerin izole edilmesi gereken mekanlarda bondex süngerpan kullanılmaktadır. Arasına epdm ses bariyeri konularak çok güçlü bir ses yalıtımı sağlanmaktadır. Süngerpanın hammaddesi poliüretan maddesidir. Sünger parçacıklarının tekrardan sıkı ve yoğun bir şekilde birleşmesinden meydana gelmektedir. Çok yüksek yoğunluğa sahiptir. Tavan, duvar ve zemin ses izolasyon uygulamalarında kullanılabilmektedir. 10 mm ve 70 mm arası kalınlıklarda, 110 dns ve 180 dns arası yoğunluklarda üretilmektedir.

Ankara Epdm Ağır Ses Bariyeri

epdm ses bariyeri

Epdm ses bariyeri tavan, zemin ve duvar ses izolasyon uygulamalarında kullanılan ses kesici özellikte bir malzemedir. Ses izolasyon uygulamalarında yüksek performans sağlamaktadır. Zemine direk serilebilerek katlar arası ses geçişlerinin engellenmesi amacıyla kullanılabilmektedir. İki akustik sünger ve ses yalıtım süngerleri arasına konularak kullanılabilmektedir. Güçlü seslerin izole edilmesi gereken mekanlarda kullanılmaktadır.

Ankara Ses İzolasyonu - Ses İzolasyon Firması - Ses İzolasyon Malzemeleri - Ses İzolasyon Süngerleri - Jeneratör Kabini Ses İzolasyonu - Makine Dairesi Ses İzolasyonu - Chiller Ses İzolasyonu - Kompresör Odası Ses İzolasyonu - Hidrofor Odası Ses İzolasyonu - Asansör Dairesi Ses İzolasyonu - Ses Yalıtım Süngerleri  - Akustik İzolasyon Süngerleri - Ses Kesici Bondeks Sünger - Bariyerli Akustik Yanmaz Sünger - Epdm Ağır Ses Bariyeri - Heraklite Ahşap Yünü -Vibrayon Kesici Kauçuk - Şap Altı Kauçuk Levha - Titreşim Kesici Kauçuk - Rebonded Bondeks Süngerpan - Komşu Duvarlarda Ses İzolasyonu - İki Duvar Arası Ses İzolasyonu - Ses İzolasyonu Nasıl Yapılır? - Ses İzolasyonunda Kullanılan Malzemeler - Ses Kesici Sünger Yapıştırıcısı - Ses İzolasyonu Uygulama Fiyatları - İzolasyon Çözümleri - Ankarada Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır - Ses İzolasyonu Uygulama Alanları - Akustik İzolasyon Sistemleri - Çimento Esaslı Heraklite Panel - Heraklite Duvar Levhası - Tekne Motoru Ses İzolasyonu - Ses Kesici İzolasyon Malzemeleri  - Müzik Odası Ses İzolasyonu - Toplantı Odası Ses İzolasyonu - Stüdyo Odası Ses İzolasyonu - Ofis Odası Ses İzolasyonu -Sinema Salonu Ses İzolasyonu -Home Cinema Ses İzolasyonu - Mr. Odası Ses İzolasyonu - Ses İzolasyon Uygulama Teknikleri - Ses Yalıtımı Uygulama Firması - Ankara Ses İzolasyon Firması - Ankarada Ses İzolasyonu Yapan Firma  - Akustik İzolasyon Süngerleri - Akustik Ses Kesici Malzemeler - Ses İzolasyon Teknik Çözümleri