Akustik Spesiyal Sünger

Akustik Spesiyal Sünger

Spesiyal Süngerler ses yalıtımı ve akustik düzenleme sağlanması gereken mekanlarda kullanılan sünger çeşitidir. Özel kimyasallarla yanmazlık özelliği kazandırılmıştır.Yanmaya karşı yüksek direnç gösteren spesiyal süngerler birinci sınıf kalitede üretilmektedirler. Akustik düzenleme sağlayarak seslerin kalitesini de düzenlemektedir.

Spesiyal süngerAkustik spesiyal sünger

Kullanım alanı oldukça geniş olan ses yalıtım süngerleri ygun fiyata satışı sağlanmaktadır. Uygulandığı ortamda akustik düzenleme sağlayan süngerlerin renk ve farklı desenleri mevcuttur.

Yanmaz spesiyal süngerSpesiyal sünger fiyatları

Özel üretimi olan akustik süngerler I. sınıf yanmaz ISO sertifika ve belgesine sahiptirler. Nemden etkilenmez, küflenmez ve temizlik ihtiyacı duyulmamaktadır. Ayrıca süngerlerin yüzeyi sprey boya ile boyanabilmektedir.

Spesiyal sünger ankaraAnkara spesiyal sünger

Spesiyal Sünger Kullanım Alanları:  Hastanelerde, Müzik kayıt odalarında, Hidrofor Odalarında, Stüdyolarda, Evlerde, Kafelerde, Düğün Salonlarında vb. gibi bir çok kullanım alanına sahiptirler.

Akustik ses yalıtım süngeriSpesiyal sünger uygulaması

Makine Daireleri, Havalandırma Kanalları, Jeneratör Odaları, Kompresör Odaları, Disko, Konser Salonları, Sinema Salonları, Toplantı Salonları ve Konferans Salonları gibi bir çok alansa kullanım olanağı sağlamaktadır.

Akustik Spesiyal Sünger Özellikleri

  • Yanmaz özellikte.
  • Nemden etkilenmez ve küf tutmaz.
  • Farklı kalınlık ve yoğunlukardadır.
  • Kalite standartlarına uygun.
  • Epidyem ses bariyeri ile birlikte kullanılabilir.
  • Yanmazlık sertifisı mevcuttur.

Spesiyal Sünger 50, 70 ve 90 Yoğunluk Yanmazlık Testleri

tb50 tb70 tb90

Spesiyal Akustik Sünger Ses Yutumu Verileri spesiyal sünger ses absorbe

Ankara Zemin Kauçuk Levha

Zemin ses izolasyon uygulamalarında kullanılan kauçuk levha katlar arası ses geçişlerinin engellenmesi amacıyla parke altına, şap altına yada direk zemin altına serilerek kullanılmaktadır. Değişik yoğunluklarda ve kalınlıklarda üretilmektedir. Yüksek yoğunluk ve kalınlıkta olanı kullanıldığında yüksek ses yalıtım performansı sağlar. Zeminde titreşim yada darbe kaynaklı sesler oluşabilmektedir. Bu seslerin engellenmesi için zemin kauçuk levha uygulanabilir.

zemin kauçuk levha

Ankara Bondeks Süngerpan

bondex süngerpan

Yüksek frekanslı seslerin izole edilmesi gereken mekanlarda bondex süngerpan kullanılmaktadır. Arasına epdm ses bariyeri konularak çok güçlü bir ses yalıtımı sağlanmaktadır. Süngerpanın hammaddesi poliüretan maddesidir. Sünger parçacıklarının tekrardan sıkı ve yoğun bir şekilde birleşmesinden meydana gelmektedir. Çok yüksek yoğunluğa sahiptir. Tavan, duvar ve zemin ses izolasyon uygulamalarında kullanılabilmektedir. 10 mm ve 70 mm arası kalınlıklarda, 110 dns ve 180 dns arası yoğunluklarda üretilmektedir.

Ankara Epdm Ağır Ses Bariyeri

epdm ses bariyeri

Epdm ses bariyeri tavan, zemin ve duvar ses izolasyon uygulamalarında kullanılan ses kesici özellikte bir malzemedir. Ses izolasyon uygulamalarında yüksek performans sağlamaktadır. Zemine direk serilebilerek katlar arası ses geçişlerinin engellenmesi amacıyla kullanılabilmektedir. İki akustik sünger ve ses yalıtım süngerleri arasına konularak kullanılabilmektedir. Güçlü seslerin izole edilmesi gereken mekanlarda kullanılmaktadır.

Ankara Ses İzolasyonu - Ses İzolasyon Firması - Ses İzolasyon Malzemeleri - Ses İzolasyon Süngerleri - Jeneratör Kabini Ses İzolasyonu - Makine Dairesi Ses İzolasyonu - Chiller Ses İzolasyonu - Kompresör Odası Ses İzolasyonu - Hidrofor Odası Ses İzolasyonu - Asansör Dairesi Ses İzolasyonu - Ses Yalıtım Süngerleri  - Akustik İzolasyon Süngerleri - Ses Kesici Bondeks Sünger - Bariyerli Akustik Yanmaz Sünger - Epdm Ağır Ses Bariyeri - Heraklite Ahşap Yünü -Vibrayon Kesici Kauçuk - Şap Altı Kauçuk Levha - Titreşim Kesici Kauçuk - Rebonded Bondeks Süngerpan - Komşu Duvarlarda Ses İzolasyonu - İki Duvar Arası Ses İzolasyonu - Ses İzolasyonu Nasıl Yapılır? - Ses İzolasyonunda Kullanılan Malzemeler - Ses Kesici Sünger Yapıştırıcısı - Ses İzolasyonu Uygulama Fiyatları - İzolasyon Çözümleri - Ankarada Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır - Ses İzolasyonu Uygulama Alanları - Akustik İzolasyon Sistemleri - Çimento Esaslı Heraklite Panel - Heraklite Duvar Levhası - Tekne Motoru Ses İzolasyonu - Ses Kesici İzolasyon Malzemeleri  - Müzik Odası Ses İzolasyonu - Toplantı Odası Ses İzolasyonu - Stüdyo Odası Ses İzolasyonu - Ofis Odası Ses İzolasyonu -Sinema Salonu Ses İzolasyonu -Home Cinema Ses İzolasyonu - Mr. Odası Ses İzolasyonu - Ses İzolasyon Uygulama Teknikleri - Ses Yalıtımı Uygulama Firması - Ankara Ses İzolasyon Firması - Ankarada Ses İzolasyonu Yapan Firma  - Akustik İzolasyon Süngerleri - Akustik Ses Kesici Malzemeler - Ses İzolasyon Teknik Çözümleri