Tekno Touch Sünger

Tekno Touch Sünger

Tekno touch sünger, diğer akustik süngerlere alternatif olarak renkli bir şekilde üretilmiştir. Akustik özelliklere sahiptir ve renk seçenekleri geniştir. İstenilen renklerde üretilmektedir. 50 x 50 cm boyutlarında ve 30 mm - 40 mm kalınlıklarında üretilmektedir. Diğer akustik süngerler gibi poliüretan köpükten üretilmektedir. Yüzeyi kadife kaplıdır. İstenidiği kadar ve istenildiği renklerde sipariş verilebilmektedir.

Tekno touch sünger çeşitleriRenkli tekno touch sünger

Yüzey şekli olarak 4 farklı formda üretilmektedir. Bunlar düz, yumurta, spesiyal ve labirenttir. Hem renk seçenekleri hemde yüzey şekilleri alternatif olarak sunulmaktadır. Mekanlara uygunluk sağlayarak şık bir görünüm kazandırmaktadır. Mekanlarda ortam akustiğini kontrol altına alarak seslerin daha kaliteli ve daha net bir biçimde duyulmasını sağlamaktadır. Tek başına güçlü bir ses yalıtımı sağlayamaz. Diğer ses yalıtım ürünleri ile birlikte uygulanarak yüksek frekanslı seslerin izole edilmesi sağlanır.

Kadife kaplı akustik süngerTekno touch sünger

Tekno touch mekanlara akustik çözümler sunmaktadır. Yankı, eko, uğultu gibi ses problemleri ile karşılaşılmaması amacıyla kullanılmaktadır. Geniş bir kullanım alanı vardır. Mekanlara uygun olarak üretilmiştir ve her mekana uyum sağlayabilmektedir. Diğer akustik süngerlerde olduğu gibi tekno touch süngerde ses emici özelliktedir. Mekanlara akustik çözümler sunarak seslerin kalitesini düzenlemektedir.

Tekno touch sünger fiyatlarıTekno touch sünger ankara

Uygulaması solid yapıştırıcı ile yapılmaktadır. Gayet basit bir şekilde uygulanmaktadır. Uygulandığı mekana güzel bir görünüm sağlamaktadır. Kendiliğinden yapışkanlı modelide bulunmaktadır. Renkli bir şekilde akustik çözümler sunmaktadır.

Ankara tekno touch süngerTekno touch sünger uygulaması

ÖZELLİKLER

  • 50 x 50 cm boyutlarında üretilmektedir.
  • Kendiliğinden yapışkanlı modeli mevcuttur.
  • 30 mm - 40 mm kalınlıklarında ürtilmektedir.
  • Yoğunluğu 50 dns dir.
  • Akustik çözümler sunmaktadır.

Tekno Touch Sünger Kullanım Alanları

Ofis, çağrı merkezleri, iş yerleri, evlerde, toplantı salonu, konferans salonu, tiyatro salonu, sinema salonu, ev sinema odası, stüdyo, reji odası, konser salonu, akustik oda, prova odası, müzik odası, enstrüman - çalgı odası, piyano odası, bateri odası, televizyon stüdyou, radyo stüdyosu gibi vb.

TEKNO TOUCH TEKNİK VERİLERİ

tekno touch sünger teknik verileri

TEKNO TOUCH SÜNGER SES YUTUM VERİLERİ

tekno touch ses yutum verileri

Ankara Zemin Kauçuk Levha

Zemin ses izolasyon uygulamalarında kullanılan kauçuk levha katlar arası ses geçişlerinin engellenmesi amacıyla parke altına, şap altına yada direk zemin altına serilerek kullanılmaktadır. Değişik yoğunluklarda ve kalınlıklarda üretilmektedir. Yüksek yoğunluk ve kalınlıkta olanı kullanıldığında yüksek ses yalıtım performansı sağlar. Zeminde titreşim yada darbe kaynaklı sesler oluşabilmektedir. Bu seslerin engellenmesi için zemin kauçuk levha uygulanabilir.

zemin kauçuk levha

Ankara Bondeks Süngerpan

bondex süngerpan

Yüksek frekanslı seslerin izole edilmesi gereken mekanlarda bondex süngerpan kullanılmaktadır. Arasına epdm ses bariyeri konularak çok güçlü bir ses yalıtımı sağlanmaktadır. Süngerpanın hammaddesi poliüretan maddesidir. Sünger parçacıklarının tekrardan sıkı ve yoğun bir şekilde birleşmesinden meydana gelmektedir. Çok yüksek yoğunluğa sahiptir. Tavan, duvar ve zemin ses izolasyon uygulamalarında kullanılabilmektedir. 10 mm ve 70 mm arası kalınlıklarda, 110 dns ve 180 dns arası yoğunluklarda üretilmektedir.

Ankara Epdm Ağır Ses Bariyeri

epdm ses bariyeri

Epdm ses bariyeri tavan, zemin ve duvar ses izolasyon uygulamalarında kullanılan ses kesici özellikte bir malzemedir. Ses izolasyon uygulamalarında yüksek performans sağlamaktadır. Zemine direk serilebilerek katlar arası ses geçişlerinin engellenmesi amacıyla kullanılabilmektedir. İki akustik sünger ve ses yalıtım süngerleri arasına konularak kullanılabilmektedir. Güçlü seslerin izole edilmesi gereken mekanlarda kullanılmaktadır.

Ankara Ses İzolasyonu - Ses İzolasyon Firması - Ses İzolasyon Malzemeleri - Ses İzolasyon Süngerleri - Jeneratör Kabini Ses İzolasyonu - Makine Dairesi Ses İzolasyonu - Chiller Ses İzolasyonu - Kompresör Odası Ses İzolasyonu - Hidrofor Odası Ses İzolasyonu - Asansör Dairesi Ses İzolasyonu - Ses Yalıtım Süngerleri  - Akustik İzolasyon Süngerleri - Ses Kesici Bondeks Sünger - Bariyerli Akustik Yanmaz Sünger - Epdm Ağır Ses Bariyeri - Heraklite Ahşap Yünü -Vibrayon Kesici Kauçuk - Şap Altı Kauçuk Levha - Titreşim Kesici Kauçuk - Rebonded Bondeks Süngerpan - Komşu Duvarlarda Ses İzolasyonu - İki Duvar Arası Ses İzolasyonu - Ses İzolasyonu Nasıl Yapılır? - Ses İzolasyonunda Kullanılan Malzemeler - Ses Kesici Sünger Yapıştırıcısı - Ses İzolasyonu Uygulama Fiyatları - İzolasyon Çözümleri - Ankarada Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır - Ses İzolasyonu Uygulama Alanları - Akustik İzolasyon Sistemleri - Çimento Esaslı Heraklite Panel - Heraklite Duvar Levhası - Tekne Motoru Ses İzolasyonu - Ses Kesici İzolasyon Malzemeleri  - Müzik Odası Ses İzolasyonu - Toplantı Odası Ses İzolasyonu - Stüdyo Odası Ses İzolasyonu - Ofis Odası Ses İzolasyonu -Sinema Salonu Ses İzolasyonu -Home Cinema Ses İzolasyonu - Mr. Odası Ses İzolasyonu - Ses İzolasyon Uygulama Teknikleri - Ses Yalıtımı Uygulama Firması - Ankara Ses İzolasyon Firması - Ankarada Ses İzolasyonu Yapan Firma  - Akustik İzolasyon Süngerleri - Akustik Ses Kesici Malzemeler - Ses İzolasyon Teknik Çözümleri