Vicoustic Flexi Sünger

Vicoustic Flexi Sünger

Vicoustic flexi sünger akustik çözümleme uygulamalarında ve seslerin kalitesini düzenleme amacıyla kullanılan akustik sünger çeşitidir. Ses frekanslarının kontrol edeilmesi için stüdyo, ses kayıt odası, müzik odası, enstrüman - çalgı odası, bateri odası, piyano odası gibi ve benzeri mekanlarda kullanılmaktadır. 

Vicoustic flexi süngerVicoustic kare sünger

Seslerin eko ve yankı yapmamasını sağlamaktadır. En iyi akustik çözümler arasında vicoustic flexi süngerde bulunmaktadır. 50 x 50 x 5 cm boyutlarında standart olarak üretilmektedir.

Vicoustic flexi a50 panelAnkara vicoustic flexi sünger

Uygulandığı zaman yanyana dizildiğinde ek yerleri belli olmaz ve değişik bir görüntüye neden olmadan uyum sağlar. Genel olarak akustik mekanlarda kullanılan bir süngerdir. Hafif ve esnek bir yapıya sahip olan vicoustic süngerin fiyatıda uygundur. Tasarımı sayesinde kullanılan mekanda güzel bir görünüm sağlar.

Ankara vicoustic kare süngerVicoustic flexi sünger ankara

Renk seçeneği olmayan bir süngerdir. Gri renkte üretilmektedir. İstenildiğinde sprey boya ile yüzeyi boyanabilmektedir. Uygulaması özel yapıştırıcısı olan solid yapıştırıcı ile gerçekleştirilmektedir. Solid yapıştırıcı rulo ile duvara sürülebilmektedir. İstenilen miktarda sipariş verilebilmektedir. Esnek yapıdadır. Kolayca uygulanabilmektedir. Küflenmez ve nemden etkilenmez.

Vicoustic flexi sünger fiyatlarıVicoustic flexi sünger uygulaması

ÖZELLİKLER

  • 50 x 50 x 5 cm boyutlarında üretilmektedir.
  • ISO 3795
  • Ortam akustiği düzenlemektedir.
  • Sprey boya ile yüzeyi boyanabilmektedir.
  • Yanyana dizildiğinde ek yerleri belli olmaz.
  • Boşluklarından kablo geçirilebilmektedir.

Vicoustic Flexi Sünger Ses Yutum Verileri

vicoustic flexi sünger ses yutum verileri

Ankara Zemin Kauçuk Levha

Zemin ses izolasyon uygulamalarında kullanılan kauçuk levha katlar arası ses geçişlerinin engellenmesi amacıyla parke altına, şap altına yada direk zemin altına serilerek kullanılmaktadır. Değişik yoğunluklarda ve kalınlıklarda üretilmektedir. Yüksek yoğunluk ve kalınlıkta olanı kullanıldığında yüksek ses yalıtım performansı sağlar. Zeminde titreşim yada darbe kaynaklı sesler oluşabilmektedir. Bu seslerin engellenmesi için zemin kauçuk levha uygulanabilir.

zemin kauçuk levha

Ankara Bondeks Süngerpan

bondex süngerpan

Yüksek frekanslı seslerin izole edilmesi gereken mekanlarda bondex süngerpan kullanılmaktadır. Arasına epdm ses bariyeri konularak çok güçlü bir ses yalıtımı sağlanmaktadır. Süngerpanın hammaddesi poliüretan maddesidir. Sünger parçacıklarının tekrardan sıkı ve yoğun bir şekilde birleşmesinden meydana gelmektedir. Çok yüksek yoğunluğa sahiptir. Tavan, duvar ve zemin ses izolasyon uygulamalarında kullanılabilmektedir. 10 mm ve 70 mm arası kalınlıklarda, 110 dns ve 180 dns arası yoğunluklarda üretilmektedir.

Ankara Epdm Ağır Ses Bariyeri

epdm ses bariyeri

Epdm ses bariyeri tavan, zemin ve duvar ses izolasyon uygulamalarında kullanılan ses kesici özellikte bir malzemedir. Ses izolasyon uygulamalarında yüksek performans sağlamaktadır. Zemine direk serilebilerek katlar arası ses geçişlerinin engellenmesi amacıyla kullanılabilmektedir. İki akustik sünger ve ses yalıtım süngerleri arasına konularak kullanılabilmektedir. Güçlü seslerin izole edilmesi gereken mekanlarda kullanılmaktadır.

Ankara Ses İzolasyonu - Ses İzolasyon Firması - Ses İzolasyon Malzemeleri - Ses İzolasyon Süngerleri - Jeneratör Kabini Ses İzolasyonu - Makine Dairesi Ses İzolasyonu - Chiller Ses İzolasyonu - Kompresör Odası Ses İzolasyonu - Hidrofor Odası Ses İzolasyonu - Asansör Dairesi Ses İzolasyonu - Ses Yalıtım Süngerleri  - Akustik İzolasyon Süngerleri - Ses Kesici Bondeks Sünger - Bariyerli Akustik Yanmaz Sünger - Epdm Ağır Ses Bariyeri - Heraklite Ahşap Yünü -Vibrayon Kesici Kauçuk - Şap Altı Kauçuk Levha - Titreşim Kesici Kauçuk - Rebonded Bondeks Süngerpan - Komşu Duvarlarda Ses İzolasyonu - İki Duvar Arası Ses İzolasyonu - Ses İzolasyonu Nasıl Yapılır? - Ses İzolasyonunda Kullanılan Malzemeler - Ses Kesici Sünger Yapıştırıcısı - Ses İzolasyonu Uygulama Fiyatları - İzolasyon Çözümleri - Ankarada Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır - Ses İzolasyonu Uygulama Alanları - Akustik İzolasyon Sistemleri - Çimento Esaslı Heraklite Panel - Heraklite Duvar Levhası - Tekne Motoru Ses İzolasyonu - Ses Kesici İzolasyon Malzemeleri  - Müzik Odası Ses İzolasyonu - Toplantı Odası Ses İzolasyonu - Stüdyo Odası Ses İzolasyonu - Ofis Odası Ses İzolasyonu -Sinema Salonu Ses İzolasyonu -Home Cinema Ses İzolasyonu - Mr. Odası Ses İzolasyonu - Ses İzolasyon Uygulama Teknikleri - Ses Yalıtımı Uygulama Firması - Ankara Ses İzolasyon Firması - Ankarada Ses İzolasyonu Yapan Firma  - Akustik İzolasyon Süngerleri - Akustik Ses Kesici Malzemeler - Ses İzolasyon Teknik Çözümleri