Bass Trap Akustik Sünger

Bass Trap Akustik Sünger

Bass trap akustik sünger yüksek frekanslı bass seslerinin kontrol altına alınması amacıyla stüdyo, ses kayıt odası gibi ve benzeri mekanlarda kullanılmaktadır. Sadece bass sesleri ile kalmaz ortam akustiğinide kontrol ederek seslerin kalitesini düzenler. Yankı ve eko gibi problemler ile karşılaşılmamasını sağlar. Profesyonel mekanlarda çalışmalar yapılmak isteniyorsa bass trap mutlaka kullanılmalıdır.

Bass trap akustik süngerBass trap sünger

Bass trap, köşe bass tuzağı olarakta bilinen akustik bir süngerdir. Alçak frekans problemlerinde en iyi çözüm sunan süngerler arasındadır. Bass trap süngerin 30 x 30 x 70 ebatlarında standart olarak gri renkte üretimi yapılmaktadır. Yüksek yoğunluğa sahiptir ve yüksek performans sağlamaktadır. Bass frekanslarını ayarlamada en ideal süngerdir. Stüdyo, sinema salonları, müzik odası, ev sinema odası, bateri odası gibi ve benzeri mekanlarda kullanılmaktadır.

Köşe bass kapanıAnkara bass trap sünger

Bass seslerini mükemmel derecede ayarlamaktadır ve bass seslerini kesebilmektedir. Yüksek yoğunlukta olması üstün bir performans göstermesini sağlamaktadır. Uğultu ve yankı gibi ses problemlerini engelleyerek seslerin daha net duyulmasını sağlamaktadır. Diğer akustik süngerler ile birlikte çok sık bir şeklide kullanılmaktadır ve uyum sağlamaktadır. Sadece gri renkte üretilmektedir. Farklı renkler isteniliyorsa sprey boya ile yüzeyi boyanabilmektedir.

Bass kırıcı akustik süngerBass trap sünger fiyatları

Nemden etkilenmez ve küflenmez özelliktedir. Tiyatro salonları, konferans salonları, toplantı salonları gibi mekanlarda da kullanılabilmektedir. Çok geniş bir kullanım alanına sahiptir. Yanmaz özelliktedir. Yanmazlık özelliği ve ISO kalite belgesi bulunmaktadır.

Bass trap sünger ankaraBass trap sünger uygulaması

ÖZELLİKLER

  • Yanmaz özelliktedir.
  • Stok rengi gridir.
  • Sprey boya ile boyanabilmektedir.
  • 30 x 30 x 60 - 70 cm dir.
  • 100 Hz arası %120
  • Akustik performansı yüksektir.

Bass Trap Akustik Sünger Kullanım Alanları

Stüdyo, ses kayıt odası, müzik odası, enstrüman - çalgı odası, prova odası, konser salonu, akustik oda, sinema salonu, ev sinema odası, televizyon stüdyosu, radyo stüdyosu gibi vb.

BASS TRAP SES YUTUM VERİLERİ

bass trap sünger ses yutum verileri

Ankara Zemin Kauçuk Levha

Zemin ses izolasyon uygulamalarında kullanılan kauçuk levha katlar arası ses geçişlerinin engellenmesi amacıyla parke altına, şap altına yada direk zemin altına serilerek kullanılmaktadır. Değişik yoğunluklarda ve kalınlıklarda üretilmektedir. Yüksek yoğunluk ve kalınlıkta olanı kullanıldığında yüksek ses yalıtım performansı sağlar. Zeminde titreşim yada darbe kaynaklı sesler oluşabilmektedir. Bu seslerin engellenmesi için zemin kauçuk levha uygulanabilir.

zemin kauçuk levha

Ankara Bondeks Süngerpan

bondex süngerpan

Yüksek frekanslı seslerin izole edilmesi gereken mekanlarda bondex süngerpan kullanılmaktadır. Arasına epdm ses bariyeri konularak çok güçlü bir ses yalıtımı sağlanmaktadır. Süngerpanın hammaddesi poliüretan maddesidir. Sünger parçacıklarının tekrardan sıkı ve yoğun bir şekilde birleşmesinden meydana gelmektedir. Çok yüksek yoğunluğa sahiptir. Tavan, duvar ve zemin ses izolasyon uygulamalarında kullanılabilmektedir. 10 mm ve 70 mm arası kalınlıklarda, 110 dns ve 180 dns arası yoğunluklarda üretilmektedir.

Ankara Epdm Ağır Ses Bariyeri

epdm ses bariyeri

Epdm ses bariyeri tavan, zemin ve duvar ses izolasyon uygulamalarında kullanılan ses kesici özellikte bir malzemedir. Ses izolasyon uygulamalarında yüksek performans sağlamaktadır. Zemine direk serilebilerek katlar arası ses geçişlerinin engellenmesi amacıyla kullanılabilmektedir. İki akustik sünger ve ses yalıtım süngerleri arasına konularak kullanılabilmektedir. Güçlü seslerin izole edilmesi gereken mekanlarda kullanılmaktadır.

Ankara Ses İzolasyonu - Ses İzolasyon Firması - Ses İzolasyon Malzemeleri - Ses İzolasyon Süngerleri - Jeneratör Kabini Ses İzolasyonu - Makine Dairesi Ses İzolasyonu - Chiller Ses İzolasyonu - Kompresör Odası Ses İzolasyonu - Hidrofor Odası Ses İzolasyonu - Asansör Dairesi Ses İzolasyonu - Ses Yalıtım Süngerleri  - Akustik İzolasyon Süngerleri - Ses Kesici Bondeks Sünger - Bariyerli Akustik Yanmaz Sünger - Epdm Ağır Ses Bariyeri - Heraklite Ahşap Yünü -Vibrayon Kesici Kauçuk - Şap Altı Kauçuk Levha - Titreşim Kesici Kauçuk - Rebonded Bondeks Süngerpan - Komşu Duvarlarda Ses İzolasyonu - İki Duvar Arası Ses İzolasyonu - Ses İzolasyonu Nasıl Yapılır? - Ses İzolasyonunda Kullanılan Malzemeler - Ses Kesici Sünger Yapıştırıcısı - Ses İzolasyonu Uygulama Fiyatları - İzolasyon Çözümleri - Ankarada Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır - Ses İzolasyonu Uygulama Alanları - Akustik İzolasyon Sistemleri - Çimento Esaslı Heraklite Panel - Heraklite Duvar Levhası - Tekne Motoru Ses İzolasyonu - Ses Kesici İzolasyon Malzemeleri  - Müzik Odası Ses İzolasyonu - Toplantı Odası Ses İzolasyonu - Stüdyo Odası Ses İzolasyonu - Ofis Odası Ses İzolasyonu -Sinema Salonu Ses İzolasyonu -Home Cinema Ses İzolasyonu - Mr. Odası Ses İzolasyonu - Ses İzolasyon Uygulama Teknikleri - Ses Yalıtımı Uygulama Firması - Ankara Ses İzolasyon Firması - Ankarada Ses İzolasyonu Yapan Firma  - Akustik İzolasyon Süngerleri - Akustik Ses Kesici Malzemeler - Ses İzolasyon Teknik Çözümleri