Akustik Yumurta Sünger

Akustik Yumurta Sünger

Akustik Yumurta Sünger, ses problemlerinin yaşandığı ortamlarda daha huzur verici bir ses netliği oluşturmak amacıyla bir çok alanda kullanılmaktadırlar. Yanmazlık özelliğine sahip Yumurta Süngerler Poliüretan köpükten imal edilmektedir.Yumurta Sünger isminden de anlaşılacağı üzere yumurta kutusu formunda üretilmektedir. Kalınlık ve yoğunluğuna göre işlevindeki performans değişkenlik göstermektedir.

Yumurta süngerAkustik yumurta sünger

Sesin istenmeyen ve rahatsız eden sesleri yalıtarak ses yutumunda yüksek performans sağlamaktadır. farklı renk ve eabtlarda üretilen Akustik Ses  Yalıtım Süngerleri bir çok alanda kullanılabilmektedirler.

Yanmaz yumurta süngerYumurta sünger fiyatları

Akustik Ses Yalıtım Süngerleri Yanmaz I. sınıf ISO sertifika ve belgelerine sahiptirler. Ses Akustiğinin düzenlenmesi gereken alanlarda akustik ses yalıtım malzemeleri kullanılmaktadır.

Yumurta sünger ankaraAnkara yumurta sünger

Akustik sünger ortamdaki rahatsız edici seslere karşı ses yutumu ve yalıtımı sağlamaktadır. Akustik sünger  ses yalıtımı, akustik düzenlemelerde, gürültü kontrol ve yankılanma da kullanılan sünger polüreretan köpükten imal edilmektedir.İstenmeyen ve rahatsız eden sesleri yalıtarak gürültünün zararlı etkilerinden korur.Bu yüksek performanslı akustik köpük yanmaya karşı yüksek direnç sağlar. Ayrıca mükemmel ses yutum değerlerine sahiptir.

Akustik süngerYumurta sünger uygulaması

Akustik Yumurta Sünger Özellikleri

  • Yanmaz özellikte.
  • Nemden etkilenmez ve küf tutmaz.
  • Farklı kalınlık ve yoğunluklarda.
  • Epidyem ses bariyeri ile birlikte kullanılabilir.
  • ISO kalite belgesi
  • Yanmazlık sertifikası

Akustik Yumurta Sünger Kullanım Alanları

Ofis, çağrı merkezi, atış poligonu, hava alanları, toplantı salonları, tiyatro salonu, sinema salonu, fuar alanları, ev sinema odası, düğün salonu, konser salonu, reji odası, müzik odası, enstrüman - çalgı odası, stüdyo, ses kayıt odası, piyano odası, bateri odası, akustik oda, akustik kabin, prova odası, televizyon stüdyou, radyo stüdyosu, jeneratör odası, kompresör odası, makine dairesi, kazan dairesi gibi vb.

Yumurta Sünger 50, 70 ve 90 Yoğunluk Yanmazlık Testleri

tb50 tb70 tb90

Yumurta Akustik Sünger Ses Yutumu Verileri yumurta sünger ses absorbe

Ankara Zemin Kauçuk Levha

Zemin ses izolasyon uygulamalarında kullanılan kauçuk levha katlar arası ses geçişlerinin engellenmesi amacıyla parke altına, şap altına yada direk zemin altına serilerek kullanılmaktadır. Değişik yoğunluklarda ve kalınlıklarda üretilmektedir. Yüksek yoğunluk ve kalınlıkta olanı kullanıldığında yüksek ses yalıtım performansı sağlar. Zeminde titreşim yada darbe kaynaklı sesler oluşabilmektedir. Bu seslerin engellenmesi için zemin kauçuk levha uygulanabilir.

zemin kauçuk levha

Ankara Bondeks Süngerpan

bondex süngerpan

Yüksek frekanslı seslerin izole edilmesi gereken mekanlarda bondex süngerpan kullanılmaktadır. Arasına epdm ses bariyeri konularak çok güçlü bir ses yalıtımı sağlanmaktadır. Süngerpanın hammaddesi poliüretan maddesidir. Sünger parçacıklarının tekrardan sıkı ve yoğun bir şekilde birleşmesinden meydana gelmektedir. Çok yüksek yoğunluğa sahiptir. Tavan, duvar ve zemin ses izolasyon uygulamalarında kullanılabilmektedir. 10 mm ve 70 mm arası kalınlıklarda, 110 dns ve 180 dns arası yoğunluklarda üretilmektedir.

Ankara Epdm Ağır Ses Bariyeri

epdm ses bariyeri

Epdm ses bariyeri tavan, zemin ve duvar ses izolasyon uygulamalarında kullanılan ses kesici özellikte bir malzemedir. Ses izolasyon uygulamalarında yüksek performans sağlamaktadır. Zemine direk serilebilerek katlar arası ses geçişlerinin engellenmesi amacıyla kullanılabilmektedir. İki akustik sünger ve ses yalıtım süngerleri arasına konularak kullanılabilmektedir. Güçlü seslerin izole edilmesi gereken mekanlarda kullanılmaktadır.

Ankara Ses İzolasyonu - Ses İzolasyon Firması - Ses İzolasyon Malzemeleri - Ses İzolasyon Süngerleri - Jeneratör Kabini Ses İzolasyonu - Makine Dairesi Ses İzolasyonu - Chiller Ses İzolasyonu - Kompresör Odası Ses İzolasyonu - Hidrofor Odası Ses İzolasyonu - Asansör Dairesi Ses İzolasyonu - Ses Yalıtım Süngerleri  - Akustik İzolasyon Süngerleri - Ses Kesici Bondeks Sünger - Bariyerli Akustik Yanmaz Sünger - Epdm Ağır Ses Bariyeri - Heraklite Ahşap Yünü -Vibrayon Kesici Kauçuk - Şap Altı Kauçuk Levha - Titreşim Kesici Kauçuk - Rebonded Bondeks Süngerpan - Komşu Duvarlarda Ses İzolasyonu - İki Duvar Arası Ses İzolasyonu - Ses İzolasyonu Nasıl Yapılır? - Ses İzolasyonunda Kullanılan Malzemeler - Ses Kesici Sünger Yapıştırıcısı - Ses İzolasyonu Uygulama Fiyatları - İzolasyon Çözümleri - Ankarada Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır - Ses İzolasyonu Uygulama Alanları - Akustik İzolasyon Sistemleri - Çimento Esaslı Heraklite Panel - Heraklite Duvar Levhası - Tekne Motoru Ses İzolasyonu - Ses Kesici İzolasyon Malzemeleri  - Müzik Odası Ses İzolasyonu - Toplantı Odası Ses İzolasyonu - Stüdyo Odası Ses İzolasyonu - Ofis Odası Ses İzolasyonu -Sinema Salonu Ses İzolasyonu -Home Cinema Ses İzolasyonu - Mr. Odası Ses İzolasyonu - Ses İzolasyon Uygulama Teknikleri - Ses Yalıtımı Uygulama Firması - Ankara Ses İzolasyon Firması - Ankarada Ses İzolasyonu Yapan Firma  - Akustik İzolasyon Süngerleri - Akustik Ses Kesici Malzemeler - Ses İzolasyon Teknik Çözümleri